Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
Shitet Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009, km 139000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ita. Fier
Shitet Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011, km 134000, me tvsh te pagu. cmimi 4400 eu. sapo ardhur nga Siena Ital Fier
Shitet Fiat Doblo 1.9 mjt, viti 2006, km 201000, me tvsh te paguar, ardhur nga Siena Itali Fier
2 200€
Shtuar: 12 janar 2020, numri: 113304
Modeli: Punto 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
Kuaj fuqi: 70 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.