Fiat Punto viti 2002, E kuqe, 1.2L, 185000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir. Fier
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier Fier
ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
Shitet Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009, km 139000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ita. Fier
1 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 13 korrik 2020, numri: 113480
Modeli: Punto 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 185000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Makina është në gjendje shumë të mirë.
Me letra per nje vit te paguara, deri ne Maj 2021.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.