Fiat Panda viti 2005, Gri, 1.2L, 144000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me letra per nje vit te paguara, deri ne Maj 2021. Fier
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier Fier
ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
Shitet Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009, km 139000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ita. Fier
2 800€
Shtuar: 4 korrik 2020, numri: 113469
Modeli: Panda 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 144000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.2 litra
Makina është në gjendje shumë të mirë.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.