Fiat Idea viti 2006, Gri, 1.4L, 134100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me letra per nje vit te paguara, deri ne Maj 2021. Fier
Makina sht n gjendje shum t mir. Fier
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier Fier
ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
2 700€
Shtuar: 20 dhjetor 2020, numri: 113737
Modeli: Idea 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 134100 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Shitet Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006, km 134.000, sherbimet te gjitha te kryera, taksa sig te paguar. Borici Auto Tregti automjetesh; Vizitoni faqen e biznesit ton Kolonje Fier Albania Tregoje n hart

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.