Fiat Grande Punto viti 2007, E bardhë, 1.4L, 167000km

Njoftime të tjera të ngjashme

ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
Shitet fiat doblo viti 2001 me nafte 1.9 ne gjendje te mir pune, e paster si tapiceri dhe si llamari. makina esht me crregjistri Fier
Shitet Fiat Qubo 1.3 M-JET viti 2009, km 139000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ita. Fier
Shitet Fiat Fiorino 1.3 mjt viti 2011, km 134000, me tvsh te pagu. cmimi 4400 eu. sapo ardhur nga Siena Ital Fier
Shitet Fiat Doblo 1.9 mjt, viti 2006, km 201000, me tvsh te paguar, ardhur nga Siena Itali Fier
2 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 16 korrik 2021, numri: 114132
Modeli: Grande Punto 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 167000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Xhama Elektrike, Klima, Ne gjendje shum te mir Nuk ka nevoj per asgje Shum ekonomike E sapo ardhur nga Italia. Me Dogan te paguar gati per Targa.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.