Daewoo Lanos (Sens) viti 2000, Blu, 1.4L, 179000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitat makina per arsye ekonomike, gomat te 4 te reja disqe alumini, sherbimet e kryera ne koh, vaj, filtra, amortizim, esht perdorur si makin familjare, nga ana motorrike dhe xhenerike esht n. Fier
1 400€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 tetor 2020, numri: 113593
Modeli: Lanos (Sens) 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 179000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.4 litra
Xhama elektrik , 4Goama te reja, kondicioner Funksional
Ne gjende te mir shum ekonomike
Letra sapo paguar per 1 vit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.