Citroen C5 viti 2005, Gri, 3.0L, 182000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet citroen c4 me naft 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe alumini goma te mira sensor parkimi xhama elektrik pasqyrat me buton pilot automat butona ke timon. Fier
Shitet Citron C6 Viti 2010 Pa Taks Lluksi Versioni presidencial, full option. Sensor Shiu, mjegulle, rrug. Drita Bi-Xenon, feneret kthehen sipas kthesav. Modalitet per akull dhe per spor. Amorti. Fier
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 182000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Fier
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96051
Modeli: C5 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 182000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
SHITET NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL CITROEN C 5 BENZINE GAZ 3.0 VITI 05 NE GJENDJE TE PERKRYER LETRA TE SAPOPAGUARA KAMIO AUTOMATIKE KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SEDILJE ME NGROHJE ME LEVIZJE PASQYRA ELEKTRIKE GANXHE VERSION EKSLUZIVE. FULLL OPTION. 2500 EURO VETEM SOT. I PADISKUTUESHEM

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.