Citroen C4 viti 2006, Gri, 1.6L, 169000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
Shes citroen nemo 1.4 naft i 2008 me letra te paguara deri maj 2020 ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi Fier
Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Firenze Itali Fier
SHITET NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL CITROEN C 5 BENZINE GAZ 3.0 VITI 05 NE GJENDJE TE PERKRYER LETRA TE SAPOPAGUARA KAMIO AUTOMATIKE KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SEDILJE M. Fier
Shitet citroen c4 me naft 1.6 naft ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike disqe alumini goma te mira sensor parkimi xhama elektrik pasqyrat me buton pilot automat butona ke timon. Fier
3 000€
Shtuar: 14 shtator 2020, numri: 113529
Modeli: C4 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 169000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR. . MOTORI 1.6 NAFTE SHUME EKONOMIKE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.