Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Trans Sport në Fier

Chevrolet trans sport 3.4 benzin / g. Makina Esht me gjende shum te mir si motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te sapo kryera nderrim vaj filtra vaj kamjo goma 70 % te re. xham. Fier
E shitur
Makina ne gjendje perfek. Letrat sot sapo u paguan ne gjendje perfekte so motorrike dhe xheneri. Gati per cdo pr. Dyert mbrapa hapje mbyllje me butonnn Fier
E shitur