Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet Matiz në Fier

Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 200€
Chervolet Matiz Viti 2008 Motor 800cc Benzin + gaz xhamat elektrik kondicioner ngrohje ftohje goma 70% te rej. Mart letra te sapo bera per 1 vit Fier
E shitur
shes chervolet matiz motorr 0.8 benzin/gaz me dogan te paguar sapo ka ardhur nga italia ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, Letrat te paguara !! Cmimi 1800 !! Nr Cel: 0694760633 Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, !! Cmimi 2000 !! Ne Cel: 0695695065 Fier
E shitur
chevrolet matiz 800 benzine/gaz me kondicioner, abs ne gjendje te mire motorrike xhenerike dhe estetike e gatshme per cdo lloj prove Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzin-gas, viti 11-2007, km 86000, me tvsh te pagu. cmimi 2200. ardhur me. 15.09.2017, nga Firenze Ital Fier
E shitur
Chevrolet Matiz 8.0i; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2005; Kondicioner, abs, airbag; Xhama elektrik; Gati per targa Fier
E shitur
ksti: Okazion shitet chervolet matiz ose daewoo matiz benzin + gaz e sapo e ardhur nga jash me dogan te paguar viti 04 me klm origjinale vetem 120 mij te kaluara me kondicioner aierbek abs gom. Fier
E shitur
Shitet chevrolet matiz e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar 800cc viti 2009 4 porta 80.000 mij km ne gjendje shum te mir vaj filtra frena te sapo nderruara gati per targa 0694662373. Fier
E shitur
Chevrolet Mariz 1.0i e porsaardhur nga Italia me dogane te paguar, makina eshte si e porsadale nga fabrika me 44000km, ne gjendje super, kondicioner, abs, airbag, xhama elektrik, goma te reja, . Fier
E shitur