Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Fier

Shitet Chevrolet Kalos 1.2 5p Benzin-Gas (impiant fabrik) viti 2008, km 103000, makin perfekte ardhur me. 22.07.2017 nga Siena Ita. cmimi 2700 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Kalos 1.2 5p Benzin-Gas (impiant fabrik) viti 2008, km 153000, makin perfekte ardhur me. 20.07.2017 nga Siena Ita. cmimi 2700 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur
Chevrolet trans sport 3.4 benzin / g. Makina Esht me gjende shum te mir si motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te sapo kryera nderrim vaj filtra vaj kamjo goma 70 % te re. xham. Fier
E shitur
ksti: Okazion shitet chervolet matiz ose daewoo matiz benzin + gaz e sapo e ardhur nga jash me dogan te paguar viti 04 me klm origjinale vetem 120 mij te kaluara me kondicioner aierbek abs gom. Fier
E shitur
Shitet chevrolet matiz e sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar 800cc viti 2009 4 porta 80.000 mij km ne gjendje shum te mir vaj filtra frena te sapo nderruara gati per targa 0694662373. Fier
E shitur
Chevrolet Mariz 1.0i e porsaardhur nga Italia me dogane te paguar, makina eshte si e porsadale nga fabrika me 44000km, ne gjendje super, kondicioner, abs, airbag, xhama elektrik, goma te reja, . Fier
E shitur
Super ikonomike 1.2 benzin ga. Me dogane inpianti eshte montuare nga fabrik. Cemimi pak i diskutushem flm 2150 euro ose nderrim Fier
E shitur
Makina ne gjendje perfek. Letrat sot sapo u paguan ne gjendje perfekte so motorrike dhe xheneri. Gati per cdo pr. Dyert mbrapa hapje mbyllje me butonnn Fier
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera