Njoftimet Premium

Shitja e Chevrolet në Fier

Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Itali, Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
3 200€
Shitet Chevrolet Equinox 2.5, viti 2011, km 114000, taksa sig te pagua. Fier
8 800€
Shitet Chevrolet Aveo 1.2 benzin-gas viti 2009, km 123000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. cmimi 3200 eur. Fier
3 200€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 140000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
2 200€
Chevrolet Captiva 2.0 Diezel Automatik 4x4 7 + 1 vende VP 2007 Drita Mjergulle Crom Line 2 Celsa Pasqyra me Palosje Sinjale te Pasqyrat Sensor Parkimi Fener me Lupa Sedilje Lekure Komanda ne Timo. Fier
E shitur
Chevrolet Captiva 2.0 Diezel Automatik 4x4 7 + 1 vende VP 2007 Drita Mjergulle Crom Line 2 Celsa Pasqyra me Palosje Sinjale te Pasqyrat Sensor Parkimi Fener me Lupa Sedilje Lekure Komanda ne Timo. Fier
E shitur
Chervolet Matiz Viti 2008 Motor 800cc Benzin + gaz xhamat elektrik kondicioner ngrohje ftohje goma 70% te rej. Mart letra te sapo bera per 1 vit Fier
E shitur
Hhr amerikane shum komode 2008 e vecant munduesi nderrimi me 44 per arsye terreni + - diferencen letrat per nje vit Fier
E shitur
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 2.0 Naft euro 4; 170 mij; Kambjo manua; Klimatron; ABS/Esp/Airb; Radio CDmp3/ karikator 6; Tapicieri stof + leku.. Fier
E shitur
. Shitet Chevrolet Orlando 2.0 Diesel 163CV, viti 2013, km 183000, vende 6 + 1, me tvsh te pagu. sapo ardhur nga Siena Ita. cmimi 9000 eur Fier
E shitur
shes chervolet matiz motorr 0.8 benzin/gaz me dogan te paguar sapo ka ardhur nga italia ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prov Fier
E shitur
Shitet Chevrolet kalos 1.2 benzin gaz impjanti I shenuar ne leje qarkullimi set faze freksion I sapo bere cmimi I pa diskutushem Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, Letrat te paguara !! Cmimi 1800 !! Nr Cel: 0694760633 Fier
E shitur
1.2 gaz/benzin Viti 2007. Me letra te paguara per 1 v. Makina eshte ne gjendje shume te mi. 2400 i diskutuesh Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzine !! Viti prodhimi fund 2005, Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike, !! Cmimi 2000 !! Ne Cel: 0695695065 Fier
E shitur
Isapo ardhur me dogan te pagu. esht ne super gjend. impianti i gazit esht origjinali i fabrik. super ekonomik 15 mi lek mbushet pieno me g. e harron ti hedhe. flm Fier
E shitur
chevrolet matiz 800 benzine/gaz me kondicioner, abs ne gjendje te mire motorrike xhenerike dhe estetike e gatshme per cdo lloj prove Fier
E shitur
Shitet Chevrolet hhr viti 2007, 2.2 benzin, km 96000, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Amerika, makin perfek. cmimi 3500 eur Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Matiz 800 benzin-gas, viti 11-2007, km 86000, me tvsh te pagu. cmimi 2200. ardhur me. 15.09.2017, nga Firenze Ital Fier
E shitur
Chevrolet Matiz 8.0i; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2005; Kondicioner, abs, airbag; Xhama elektrik; Gati per targa Fier
E shitur
Shitet Chevrolet Kalos 1.2 5p Benzin-Gas (impiant fabrik) viti 2008, km 103000, makin perfekte ardhur me. 22.07.2017 nga Siena Ita. cmimi 2700 euro me tvsh te pagua Fier
E shitur

Shitja e Chevrolet në qytete të tjera