Citroen C3 viti 2003, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUA.. MOTORI 1.6 NAFTE SHUME EKONOMIK. Fier
Citroen xsara Picasso 1.9 tdi nafte letra te paguara deri ne maj 2020 Fier
Shes citroen nemo 1.4 naft i 2008 me letra te paguara deri maj 2020 ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi Fier
Shitet Citroen C4 1.6 HDi 90 Seduction viti 2012, km 154000, me tvsh te paguar, sapo ardhur, nga Firenze Itali Fier
SHITET NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL CITROEN C 5 BENZINE GAZ 3.0 VITI 05 NE GJENDJE TE PERKRYER LETRA TE SAPOPAGUARA KAMIO AUTOMATIKE KONDICIONER KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK SEDILJE M. Fier
E shitur
Modeli: C3 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Citroen C3 1.1; Benzine + gaz; Impianti i gazit i montuar ne Itali; I shenuar ne libreze e makines; Super ekonomik; Viti 2003; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kondicioner; Xhama dhe pasqyra elektrike; Ne gjendje shume te mire; Gati per targa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.