Skoda Roomster viti 2009, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Skoda Octavia 1.9 TDI S. Sherbimet te krye. Letrat te paguara deri ne Maj te 2020 plus siguracion minikas. Sensore parkimi p. mbeshtetese krahu para dhe per sediljet e pas. baxh. Fier
Skoda Octavia viti 2001 1.6 benzin gaz ne gjendje shum te mir makina eshte me impjant sekuencial me garanci shum ekonomik. Me dokumenta te rregullt. E gacme per cdo lloj prov. Fier
Skoda Fabia Motorr 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Automatike Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paste. Cmimi i Duskutueshe. Mundesi Nderrimi Fier
Skoda Fabia Motorr 1.4Benzin Viti 2008 Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paste. Cmimi i Duskutueshe. Mundesi Nderrimi Fier
E shitur
Modeli: Roomster 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Skoda Roomster 1.4 Sport GPLine, viti 2009, km 180000 me liber servisi, makin perfekt. ardhur me d. 02.06.2017, nga Frenze Ital. me tvsh te pagua. cmimi 4900 eur;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.