Land Rover Freelander, viti 2005, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje shume te mir; ; Gazi i hedhur ne Itali i shenuar ne leje qarkullim; ; Bombla e Gazit eshte 40 litra dhe ben gati 400k; ; Siguracioni i sapo paguar ne Maj 2020; ; Taks. Fier
Makina sht n gjendje t mir. Me dogane te pagua. Fier
Makina sapo ka ardhur nga Belgjika eshte me dogan te paguar, cdo sherbim i kryer ne kohe me liber sherbimesh, eshte teper e mirembajtur 4x4 motorr 2.2 naft navi math me butona ne timon, serdilj. Fier
Shitet Land Rover Discovery 3 2.7 TDV6, viti 2005, km 191000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet range rover sport 2.7 hse viti 2006 makina esht full opsions dhe ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike makina qendron e mbyllur ne garazhd nuk ben shum kilometra shitet per arsy. Fier
E shitur
Modeli: Freelander 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Land Rover Freelander 2.0 Td4 16V 3p Sport, viti 2005, km 193000 me liber servisi, ardhur me d. 20.07.2017 nga Siena Ital. cmimi 4500 euro me tvsh te pagua;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.