Volkswagen Golf viti 2002, E kuqe, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Drita led, goma te reja, xhama te zinj ne leje, sherbimet e kryera ne kohe, gjendja shume e mire xhenerike, motorrike dhe e paster brenda, jasht. E gatshme per cdo lloj prov. Fier
SAPO ARDHUR NGA ITALI. ME DOGANE TE PAGUA. GATI PER TARG. ME SHERBIME TE BER. SUPER GJENDJ. MUNDSI FINANCIMI ME KEST. Fier
Shitet& Nderrohet Vw Golf 6 1.6 Nafte Viti 2011 Kamio Manuale; Makina Posedon Keto Opsionesh: Kompjuter Bordi; Xhama Te Zinj; Klima Tronike; Klima Bizonale; Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult. Fier
Gati per impiant gazi; ; Disqe Alumini R32 origjinal; ; Timon SPORT R32 origjinal; ; Sedilje GTI; ; Sallon i paster; ; Kondicioner; ; E targuar; ; Me letra te paguara; ; Te gjitha sherbimet e bera... Fier
Makina sht n gjendje perfekte, viti prodhimit 2004, motor 1.9 naft i thjesht, Kambio manuale 5 + 1 marsha, klima tronicdokumentat t paguara deri n tetor 2021. Auto Ilir & David Mire se vini ne aut. Fier
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Okazion makina shitet per arsye emigrim. makinessapo i jane kryer te gjitha sherbimet 4 amortizatoret me suporte te rinj pasqyra ferrota te reja vajra filtra rripa te sapo bera letrat e makines te sa po ber. te gjitha fjalet e siperme nuk jan per t mbushur mendjen por real. makina nuk u be per tu shitur ppr per tu mbajtu. por me duhet te iki ne kurben se kam hal;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.