Saab 9000 viti 1999, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Saab 9-3 aero me targa dhe taksa sapo te paguara; 1.9 nafte shume ekonomike; 190 mije km origjinale; E pa perdorur ne shqiperi; Kambio automatike edhe ne Timon F1; Imatrikoluar ne 2007; Serdil. Fier
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
Shitet Saab model 9-3, viti 2003, motor 2200cc, karburanti naf. Me targa shqipta. Me kondicioner (klim. Nuk ka asnje gervisht. Dhe i jane bere te gjitha sherbimet 2 jave me pa. Ky llo. Fier
E shitur
Modeli: 9000 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shes makinen sab 900 kabriole manuale me dekumenta te paguara deri ne 2018 motorr 2000 benzin me 190 000 km e vitit 1999 1400 euro;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.