Renault Scenic viti 2006, Gri, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asnje sherbim Fier
Makina sht n gjendje shum t mir, me tvsh te paguar, sapo ardhur nga Siena Ital. Fier
Renault clio 22.12.2008 dale ne qarkullim ne 2009. 1.2 benzin + gaz shume ekonomi. xhamat e zinj origjin. Fier
Me Dogan Te Paguar Gomat 100% Te Reja Me Garanci Mund Ta Kontrolloni Tek Mekaniku Juaj I Besuar; Full Opsion Panorama + Cabrio, Hapje Mbyllje Me Gisht, Clima Tronic, Serdilet Me Ngrohje, Ndezj. Fier
Shitet Renault Clio sw 1.5 dci viti 2008, km144000, me tvsh te paguar, ardhur me. 18.12.2019, nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier Fier
E shitur
Modeli: Scenic 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes renault megane scenic 1.5 dci 2006 makina eshte targuar ne korrik dhe ka djegur motor makina shitet cmim okazion 1000 padiskutuar 0666144979;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.