Opel Zafira viti 2008, E bardhë, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Disqe 18 me goma 90%, sallon mershine shume i paster, climatronic 4 zona, abs, esp, airbag, pasqyra me levizje dhe ngrohje, muzika BOSSE, sensor parkimi para, mbrapa, ndenjese me grohje ftohje. Fier
me doga te paguar gomat e reja 100% makina eshte shume e ekonomike me garanci mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar Fier
SHITET OPEL NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUA; ; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KLIMA RADICD KOMJUTER BORDI ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE 2CELSA KM 165512 TE CERTIFIKUARA ME LIBE. Fier
Opel Corsa 1.3d 5 Por; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Motor 1.3 Naf; 160 mij; Viti 2006; Kambjo manua; Xhama elektr; Klima/Abs/Airb; Radio; Mbyllj. Fier
Shitet Opel Astra 1.7 cdti Cosmo viti 2011, km 114000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
E shitur
Modeli: Zafira 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Opel Zafira 1.6 benzin + gaz me impjant gazi t hedhur ne gjerman. Viti i prodhimit 2008.Me 7 sedilj. Makina eshte ne gjendje shume te mir; Kilometra 187 000;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.