Opel Corsa viti 2008, Gri, 140000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Disqe 18 me goma 90%, sallon mershine shume i paster, climatronic 4 zona, abs, esp, airbag, pasqyra me levizje dhe ngrohje, muzika BOSSE, sensor parkimi para, mbrapa, ndenjese me grohje ftohje. Fier
me doga te paguar gomat e reja 100% makina eshte shume e ekonomike me garanci mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar Fier
SHITET OPEL NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUA; ; 2XHAMAT ELEKTRIK PASQYRAT ELEKTRIKE KOMANDA NE TIMON KLIMA RADICD KOMJUTER BORDI ABS ESP SENSOR SHIU + DRITE 2CELSA KM 165512 TE CERTIFIKUARA ME LIBE. Fier
Opel Corsa 1.3d 5 Por; Cel: 0692026426 do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Motor 1.3 Naf; 160 mij; Viti 2006; Kambjo manua; Xhama elektr; Klima/Abs/Airb; Radio; Mbyllj. Fier
Shitet Opel Astra 1.7 cdti Cosmo viti 2011, km 114000, me tvsh te paguar, ardhur me. 14.12.2019 nga Siena Ita. Borici Auto Tregti automjetesh Mbrostar ura Fier; autoborici@gma. com Fier
E shitur
Modeli: Corsa 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 140000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet opel cora 1.2 benzine ne gjendje perfekte e sapo ardhur e gatshme per cfardolloj prove;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.