BMW X5 viti 2012, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Fier; Shitet makina bmw 528i vtm benzin e sapo ardhur nga amerika pa doga. Spo ben shume qe ka ardhur dhe eshte ne super gjendje si nga ana xhenerike dhe motorrik. Nuk ka asnje difek. Makin. Fier
Shitet Bemw Seria 5 Motor 2.5 Nafte Automat Sallon Shum I Paster Meshin Sensor Para Mrap. Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike Dhe Xhenerik. Mundesi Nderrim. me nderrim ka cmim tjeter Fier
BMW X5 Full, Xdrive35d viti 2011 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Ndezje Start/Sto. Kambio automatike/Tiptronic, ngjyra e bardhe, Kamera 360 grade, Kilometrat i Tregon n. Fier
Shitet Bmw 2.0 Diesel 181 hp shum e mbajt dhe shum e shpejt super gjendje e gatshme per cdo lloj prove Fier
Shitet BMW X5, xdrive35d viti 2012 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Kambio automatike, ngjyra e bardhe, sensore parkimi origjinale, kompjuter bordi, xhama te zinj. Fier
14 900€
Telefoni:
0695521005
Shtuar: 31 tetor 2019, numri: 2907
Modeli: X5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Okazion Shitet X5 viti 2013, 3.5d naft e sapoardhur nga jasht ne super gjendje, full opsion; Makina disponon fenera led, stopa led, tavan panoramik xhami me hapje, sallon ngjyr tulle shum i vecant, sendilje me ngrohje, sendilje me masazh, sendilje me memorje, kilometrazh ne xham, kamera 360 grad, sensor parkimi para dhe mbrapa, navi i madh, timon me ngrohje, timon me levizje, limit shpejtesie, bagazhi hapet mbyllet me buton, sistem alarmi; Makina esht ne super gjendje ka ardhur ne daten 21 ne shqiperi dhe shoqerohet me video nga momenti i blerjes, esht e gatshme per cdo lloj prove, ska nevoj per gjen me te vogel, makina ka 208 mij km orgjinale mund ti kontrolloni ku te deshironi, dhe jan ber sherbimet te BMW Group ne canada, goma 100% te reja me vler 1000, ferrota artimozator, vaji filtra, esht mbajtur vetem nga nje person ne kanada esht makin ne super gjendje; SHITET ME CMIM OKAZION, ME NDERRIM CMIMI NDRYSHON;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.