Mercedes-Benz C-class viti 2002, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz CLS 550 benzin LOOK AMG FABRIKE, Viti Prodhimit 2013 me dogan paguar me 143.000 km, sallon lekure, sedilje ftohje ngrohje + masazh, drita led ne panel me 3 ngjyra, navigator te madh. Fier
MERCEDES-BENC C-KLASE 220. autom. viti 2008. navi mad; sensore parkim; sensor drite; sensor shi; pasqyrat elektrik; makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa cmimi 6700. Fier
E V8 5.5 PANORAM viti 2011 AMG line fabrike super full sapo ardhur me dogan te paguar gati per targa makina ka cdo opsjon te mundesh sedile me ngroheje ftoheje + edhe pas me ngroheje + fryrj. Fier
C 300 AMG line fabrike versjoni AVANGARD motorri 2987cc pa taks lluksi motorri qe behet me gaz 100% sapo erdhi dogan e paguar gati per targa super full makina panoram start stop keyless go hape. Fier
MMERCEDES BENC VITI 2010. 220 BLU EFICE. ME DOGANE TE PAGU. AUTOM. MUNDSI NDRIMI ME MAKINE ME VLERE ME TE VOG. MIMI 6300. ME NDRIME ESHTE 6800 EURO Fier
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; SHITET MAKINA ME LETEA TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2018 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIR ME SENSOR PARKIMI SENSOR SHIU SENSOR DRITASH ESP ABS MUZIK BOSE LOOK 2005 EURO 4 SENDILJE MERSHIN SHUM I PASTER DHE ME NGROHJE BAXHA XHAMI DISQE AMG 17 KAMBIO AUTOMATIK bagazhier 6cd i padiskutueshem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.