Ford Ka viti 2004, E gjelbër, 95000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Ford Focus; ; Motorri - 1.6 nafte shume ekonomike; ; Viti - fundi i 2012; ; Kilometra-218.967 me te drejte kontrrolli nga ana juaj; ; Kambio - manuale 6 + R; ; Ngjyra -Blu e erret; ; Cd,... Fier
I sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Titanium; ; Xhama te zinj origjinal; ; Impianti i gazit BRC; ; Super gjendje; ; Gati per targa Fier
Ford Fusion viti 2007, 1.4 nafte, cmimi diskutushem Fier
mp3, cd, aux, usb, clima, sensor shiu, xenon, clima digitale, sensore parkimi, e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh Fier
Makina ndodhet brenda ne qytetin e Fierit eshte familjare qendron e mbyllur ne garazh! Disqet i ka Alumin origjinal te fabrikes Mjeti ka sensor shiu~sensor dritash si dhe drita Automatike! Xhamat. Fier
E shitur
Modeli: Ka 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 95000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Kompakt 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Ford Ka 1.3 benzin me kondicioner kamjo manuale vetem 22 dita;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.