Hyundai Santa Fe viti 2003, E zezë, 180000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina esht ne gjendje super ska nevoj per asgje impjanti i sapo vendosur te shenuar ne leje te qarkullimit me letra te sapo prera me kilometra te saj 104 000 salloni meshin Fier
Hyundai Terracan Automat, 2.9 nafte 4x4; Letrat i ka per nje vite, makina eshte ne super gjendje nuk ka nevoj per asnje sherbi. Mundesi nderrimi Fier
Shitet Hyundai Santa Fe 2.0 Nafte 4x4, viti 2005, ngjyra gri, sherbime te bera, letrat deri ne dhjetor 2019, ne gjendje te mire motorrike xhenerike, kondicioner, xhama te zinj origjin. Fier
Shitet Hyundai Getz 1.2i 5p viti 2005, km 167000, me tvsh te paguar, ardhur me d. 15.09.2019, nga Siena Ital. cmimi 2200 euro Fier
Viti: 2004; ; Kilometrazhi: 170000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
E shitur
Modeli: Santa Fe 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; HYUNDAI SANTA FE, , 1, 9 NAFT, , VITI 2003, KAMJO MANUALE, , SAPO ARDHUR, DHE SAPO TARGUA. LETRAT PR NJE VIT, , DHE KOLAUDIMI PER NJE VI. KLIMA, SRS, SBS, , , XHAMAT E ZINJ DHE ELEKTRI. PASQYRAT ELEKTRIKE SEDILET LEKURE, , 3400 EURO I DISKUTUSHEM, ,;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.