Fiat Punto viti 1998, Gri, 20000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Fiat Idea 1.4 benzin-gas viti 2006, km 134.000, sherbimet te gjitha te kryera, taksa sig te pagua. Borici Auto Tregti automjetesh; Vizitoni faqen e biznesit ton Kolonje Fier Albani. Fier
Makina sht n gjendje shum t mir; ; Me letra per nje vit te paguara, deri ne Maj 2021. Fier
Makina sht n gjendje shum t mir. Fier
Fiat Punto viti 2004, Gri, 1.3L, 250000km, Fier Fier
ne gjendje perfekte kondicioner i montohet gaz me 350 euro letrat deri ne maj 2020 nderrohet Fier
E shitur
Modeli: Punto 
Viti: 1998 
Kilometrazhi: 20000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha serviset te berA;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.