Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Fier

Sapo ardhur Ne Shqiperi X5 3.0 Benzin ideal per imjant gazi 160 kilometra originale me garanci te bmw viti 2009 Me dogan Te Paguar Jo taks Luksi Ne Gjendje Super goma te reja sallon bezhe panora. Fier
9 800€
Okazion Shitet X5 viti 2013, 3.5d naft e sapoardhur nga jasht ne super gjendje, full opsion; Makina disponon fenera led, stopa led, tavan panoramik xhami me hapje, sallon ngjyr tulle shum. Fier
14 900€
BMW X5 Full, Xdrive35d viti 2011 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Ndezje Start/Sto. Kambio automatike/Tiptronic, ngjyra e bardhe, Kamera 360 grade, Kilometrat i Tregon n. Fier
14 000€
Shitet BMW X5, xdrive35d viti 2012 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Kambio automatike, ngjyra e bardhe, sensore parkimi origjinale, kompjuter bordi, xhama te zinj. Fier
16 900€
shitet x5 2007 naft super gjendje dhe super okazion 13.500 euro mundesi nderrimi viber dhe whatsap. kontakt Fier
E shitur
bmw x5 3.0 naft viti 2007 letrat sapo prera gamat 2 muaj kan qe jan vendosur te 4 makina esht ne gjendje perfekt. NUK NDERROHET Fier
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 naft ( nuk e kap taksa e luksit) viti prodhimit fundi i 2007. Serdilje elektrike, klima, sallon lekure shum te paster, komando ne timon, limtaor shpejtsie e. Makin. Fier
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 naft ( nuk e kap taksa e luksit) viti prodhimit fundi i 2007 me 163 mi kilometr. Serdilje elektrike, klima, sallon lekure ngjyr te zez shum te paster, komando ne timon. Fier
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.0 BITURBO LOOK M XDrive naft viti prodhimit fundi i 2010 me 163.000 km e sapoardhur me dogan te pagu. Full Options- baxha xhami panoramike komplet, serdilje elektrike m. Fier
E shitur
OKAZION Shitet BMW X5 2004 ne gjendje perfekte me letra te rregullta targa shqiptare, motorr 2995 nafte nuk e kap taksa e lluks. Makina ka 280.000 km dhe ndodhet ne Tirane mund ta kontrolloni k. Fier
E shitur
Shitet bmw x5, shum e mbajtur 6 muaj qe ka hyr ne shqiperi, letrat deri ne shkurt 2019, vaji filtra ferrota dhe bateri se sapo nderruara nuk ka nevoj per asnje sherb. Sensor shiu, parkimi. Fier
E shitur
Shitet bmv x5 ne gjedje shum te mire goma te reja dekomentat e paguara per nje vit shitet per arsye emigrimi Fier
E shitur
Shitet X5 viti prodhimit fundi i 2005 me 278.566 km, me letra te paguara motorr 3.0 naft nuk e kap taksa e luks. Full Options- baxha xhami panoramike komplet, serdilje elektrike me memorje dh. Fier
E shitur
Shitet BMW X5 motorr 3.5 BITURBO LOOK M XDrive naft viti prodhimit fundi i 2010 model amerika. Full Options- baxha xhami panoramike komplet, serdilje elektrike me memorje dhe me ngrohje. Fier
E shitur
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum t mire shitet per arsye emigrimi Fier
E shitur
Makina eshte e gatshme per cdo lloj pro. siguracionin e ka te paguar deri me da. 29.12.2018 Fier
E shitur
Makina esht ne gjendje te shkelqyer si nga pamja dhe gjendja motorrike te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, 200.000 km orgjinale, Sallon lekure, serdiljet para me ngrohje dhe memorje, baxh. Fier
E shitur
Shes x5 Benzin e sapoardhur nga zvicra motorr4400 viti 2005 ne gjendje shume te mir sedilet meshin tavan xhami panorama sedilet me ngrohje sesor parkimi nuk i mungon asgj Fier
E shitur
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prov Fier
E shitur