Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Fier

Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
7 900€
Per sa i perket cmimit eshte i diskutuesh. Makina eshte ne gjendje perfek. Ne qofte se jeni te interesuar na kontakton Fier
E shitur
Okazion shes Bmw x3 3.0 tdi e vitit 2005 panoram Makina ka 215000 mij km origjinale, eshte ne gjendje perfekte xhenerike e vizua. E kam sjell nga italia vet dhe e shes per arsye se kam n. Fier
E shitur
Okazion shes Bmw x3 3.0 tdi e vitit 2005. E kam sjell nga italia vet dhe e shes per arsye se kam ne perdorim disa maki. Cmimi okazion 6000 euro Fier
E shitur
E sapo ardhur me dogan te pagu. full option 0693219902 Fier
E shitur
Shite BMW X3 motorr 3.0 naft viti prodhimit fundi i 2005 me letra te paguara per nje vi. Opsionet- hapje mbyllje qendrore, limitator shpejtsie, klima, navi, komando ne timon, xhama te zinj. Fier
E shitur