Njoftimet Premium

Shitja e BMW M3 në Fier

Shitet bmw m3 viti 1996 2000bezin makina esh ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike disje sportiv goma te mira drrita kseno me paket baxha parakolp sportiv marmit sportive muzik navi mba. Fier
E shitur
Makina ruhet ne garazhd, eshte ne gjendje te mir pune, jane bere te gjitha sherbi. Cmimi i diskutueshem Fier
E shitur
shitet bmw 320 kabriole ne gjendje shum te mir ka nje problem me pompen e kamios te marshave ose me mundesi ndrrimi Fier
E shitur
Sportive dhe shum e mir Fier
E shitur