BMW X6 viti 2011, E zezë, 3.0L, 177000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw X6, Viti 2009, 168Mij Kilometr. Fier
BMW 120D Naft Viti 2008 Dokumentat deri 5 Nentor 2020. Makina eshte super ekonomike kilometra origjinale me te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e duhur tek servis BMW FIE. Makina nuk ka asnj. Fier
Shitet bmw seria 3 gaz-benzin viti dhjetor 99 Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. Makina disponon 2 celsa, pilot automat, sensor shiu, hapja dhe mbyllja e xhamave me pult, perd. Fier
Bmw seria 5 motorr 2987 naft nuk e kap takse lluksit 530 X_DRIVE 190mi klm me garanci te bmw (sistemi amurtizimit motorrit dhe kamjos me perzgjedhj (co p. comfo. comfort + spo. sport + )kamj. Fier
Sapo ardhur Ne Shqiperi X5 3.0 Benzin ideal per imjant gazi 160 kilometra originale me garanci te bmw viti 2009 Me dogan Te Paguar Jo taks Luksi Ne Gjendje Super goma te reja sallon bezhe panora. Fier
1€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96053
Modeli: X6 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 177000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 306 
Bmw X6 motorr 3.0 XD naft (pa taks lluksi) me 306 ps viti prodhimit 2011, xhama te zinj orgjinal, sedilje elektrike + ngrohje + ftohje, Kamer mbrapa, sensor parkimi, marsha ne timon, Navi, klima, start/stop nderzja, makina esht e gacme per cdolloj kontrolli nga ana juaj, makina esht pa dogan e sa po ardhur nga gjermani. Cmimi i diskutushem ose ndrrohet

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.