BMW X5 viti 2012, Gri, 3.5L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E sapoardhur nga Italia; ; Me dogane te paguar; ; Sallon meshine bezhe shume i paster; ; Pilot automatik; ; Timon me gunga; ; 3 celsa; ; Kseno bikseno; ; Stopat ne led; ; Goma te reja; ; Super... Fier
. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
14 999€
Shtuar: 12 maj 2020, numri: 113427
Modeli: X5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, sherbimet e bera, full, nigt vizion, panoram, full led, xhama te erret, kamera 360 grad, clima 4 zona, sendile me memorje + me ngrohje para mbrapa, mundesi kontrolli te bmw ose servisi juaj i besuar, edhe nderohet.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.