BMW X5 viti 2010, E bardhë, 192300km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgj. Navi i madh me harten e Europe; ; Baxha xham; ; Comfort, Sport, Sport +; ; Start/sto; ; Rimeso drur; ; Goma te rej; ; Letra te paguara per nje vi.... Fier
E shitur
Modeli: X5 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 192300 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
BMW X5 x-Drive 30i VITI 2010 START & STOP; AUTOHOLD, PA TAKSE LUKSI SAPO TARGUAR, MOTORR 3.0 BENZIN, KLIMA PARA DHE MBRAPA, PASQYRA ME PALOSJ. TAPICERI LEKUR E ZEZ, SERDILIET ME MEMORJE DHE ME NGROHJE, TIMON ME MEMORJE DHE ME NGROHJE, TAVAN XHAMI PANAROMIK ME DY HAPJE, NAVIGATOR I MADH ME DVD-TV, DRITA KSENON BIKSENON ME LEVIZJE SIPAS KTHESAVE, BAGAZHI ME BUTON, VAJ I SAPO NDERRUAR, TE GJITHA SHERBIMET E SAPO KRYERA PERFEKTE PER IMPJANT GAZI 100%; MAKINA SDO ASNJE SHERBIM;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.