Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2011
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
14 000€
Год: 2011
Пробег: 190000 км
Коробка передач: Автоматическая Fier
13 000€
I diskutueshëm
Viti: 2008
Kilometrazhi: 171000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Fier
25 000€
I diskutueshëm
16 900€

BMW X5

Shtuar: 22 mars 2019, numri: 1071
Adresa: Fier, Fier, shfaq në hartë
Telefoni:
0684065001
WhatsApp:
0684065001
Modeli: X5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Shitet BMW X5 , xdrive35d viti 2012 e sapo ardhur nga USA. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi). Kambio automatike, ngjyra e bardhe, sensore parkimi origjinale, kompjuter bordi,xhama te zinj, sedilje meshine ,tapiceri ngjyre gold shume e bukur, tavan panoramik ,navigator, 7 vendeshe ( ne bagash 2 sedilje shtese nga fabrika ), goma te reja,disqe alumini etj. Makina ne gjendje perfekte,si motorike por edhe tapiceria jashte e brenda dhe e gatshme per cdo lloj prove. Dogana e paguar dhe gati per targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.