BMW X3 viti 2008, E zezë, 2.0L, 202000km

Njoftime të tjera të ngjashme

. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Bmw X6, Viti 2009, 168Mij Kilometr. Fier
7 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96868
Modeli: X3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 202000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me d. 06.11.2019 nga Siena Itali

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.