BMW Seria 7 viti 2010, E bardhë, 3.0L, 159000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Bmw 525i 2009 Full Option; Motorr 2993 benzin (PA TAKS LLUKS) Kamio Automatike; Tavan xhami; Disqe 19 te rrinj + me goma te rreja te sapo vendosura; Xhama te zinj origjinal te bmw; Navi te madh +. Fier
Full Option; ; Me doganen e paguar Fier
BMW X5 x-Drive 30i VITI 2010 START & STOP; AUTOHOLD, PA TAKSE LUKSI SAPO TARGUAR, MOTORR 3.0 BENZIN, KLIMA PARA DHE MBRAPA, PASQYRA ME PALOS. TAPICERI LEKUR E ZEZ, SERDILIET ME MEMORJE DHE M. Fier
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; ; JO NDRRI.; ; Me dogan t paguar dt 01.2.2019; ; Bi Xenon et.; ; Konsumi pr 100 K.; ; Urban 5.9.; ; Ekstraurban 4.3.; ; I kombinuar 4.9; ; SHUM SHUM EKSTARA Fier
Bmw Seria 7; Motor 3.0 Naft; Viti 2004; Kambio Automat Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
10 900€
Shtuar: 18 prill 2021, numri: 114012
Modeli: Seria 7 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 159000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kuaj fuqi: 340 
Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgje. Navi i madh me harten e Europes.
Baxha xhami.
Comfort, Sport, Sport+
Start/stop.
Rimeso druri.
Goma te reja.
Letra te paguara per nje vit.Etj

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.