BMW Seria 7 viti 2004, E zezë, 3.0L, 203100km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgj. Navi i madh me harten e Europe; ; Baxha xham; ; Comfort, Sport, Sport +; ; Start/sto; ; Rimeso drur; ; Goma te rej; ; Letra te paguara per nje vi.... Fier
E shitur
Modeli: Seria 7 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 203100 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Bmw Seria 7; Motor 3.0 Naft; Viti 2004; Kambio Automat Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.