BMW Seria 5 viti 2012, E zezë, 2.0L, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Full Option; ; Me doganen e paguar Fier
BMW X5 x-Drive 30i VITI 2010 START & STOP; AUTOHOLD, PA TAKSE LUKSI SAPO TARGUAR, MOTORR 3.0 BENZIN, KLIMA PARA DHE MBRAPA, PASQYRA ME PALOS. TAPICERI LEKUR E ZEZ, SERDILIET ME MEMORJE DHE M. Fier
Bmw Seria 7; Motor 3.0 Naft; Viti 2004; Kambio Automat Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
Bmw; Motor 3.5 Naft; Pa Taks Lluksi; Kambio Automat; Super Gjendje; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
Bmw 530 Pa Taks Lluksi; Viti 2003; Look M; Kambio Automat; Gjendje shkelqyer Motorike & Xhenerike; Cmimi i padiskutueshe; Mundesi Nderrimi, me nderrim 5000 Fier
17 900€
Shtuar: 14 dhjetor 2020, numri: 113713
Modeli: Seria 5 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Kuaj fuqi: 184 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Cel çdo ditë ora 10:00-20:00.
JO NDËRRIM.
Me doganë të paguar dt 01.2.2019
Bi Xenon etj.
Konsumi për 100 KM.
Urban 5.9L.
Ekstraurban 4.3L.
I kombinuar 4.9L.
SHUMË SHUMË EKSTARA

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.