BMW Seria 5 viti 2009, E zezë, 3.0L, 194300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Full Option; ; Me doganen e paguar Fier
BMW X5 x-Drive 30i VITI 2010 START & STOP; AUTOHOLD, PA TAKSE LUKSI SAPO TARGUAR, MOTORR 3.0 BENZIN, KLIMA PARA DHE MBRAPA, PASQYRA ME PALOS. TAPICERI LEKUR E ZEZ, SERDILIET ME MEMORJE DHE M. Fier
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; ; JO NDRRI.; ; Me dogan t paguar dt 01.2.2019; ; Bi Xenon et.; ; Konsumi pr 100 K.; ; Urban 5.9.; ; Ekstraurban 4.3.; ; I kombinuar 4.9; ; SHUM SHUM EKSTARA Fier
Bmw Seria 7; Motor 3.0 Naft; Viti 2004; Kambio Automat Gjendje Shum E mir Motorike Dhe Xhenerike; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
Bmw; Motor 3.5 Naft; Pa Taks Lluksi; Kambio Automat; Super Gjendje; Cmimi i Diskutushem; Mundesi Nderrimi Fier
8 500€
Shtuar: 5 shkurt 2021, numri: 113920
Modeli: Seria 5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 194300 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Bmw 525i 2009 Full Option; Motorr 2993 benzin (PA TAKS LLUKSI); Kamio Automatike; Tavan xhami; Disqe 19 te rrinj + me goma te rreja te sapo vendosura; Xhama te zinj origjinal te bmw; Navi te madh + update i rri; -Ndezje Start& Stop Me Buton; Sendilje elektrike me Ngrohje; Sensor Parkimi Para/Mbrapa + Kamera; -Sensor Dritash Sensor Shiu; Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte si nga ana motorike edhe xhenerike.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.