BMW Seria 5 viti 2008, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
Bmw X6, Viti 2009, 168Mij Kilometr. Fier
8 400€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113205
Modeli: Seria 5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
. Ne gjendje super... #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.