BMW Seria 5 viti 2008, E zezë, 3.0L, 203000km

Njoftime të tjera të ngjashme

PA TAX LUKS. MAKINA ESHTE SUPER FUL. TAVAN PANORAM. TAPICERI LEKU. SEDILJET ME NGTOHJ. NAVIGATOR DV. SENSOR PARKIM. LETRAT TE PAGUARA PER NJE VIT. MUNDSI NDRIM. DHE FINANCIMIR ME KEST. Fier
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, sherbimet e bera, full, nigt vizion, panoram, full led, xhama te erret, kamera 360 grad, clima 4 zona, sendile me memorje + me ngrohje para mbrapa, mundes. Fier
. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
7 400€
Shtuar: 18 tetor 2020, numri: 113590
Modeli: Seria 5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 203000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
E sapoardhur nga Italia
Me dogane te paguar
Sallon meshine bezhe shume i paster
Pilot automatik
Timon me gunga
3 celsa
Kseno bikseno
Stopat ne led
Goma te reja
Super gjendje
Gati per targa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.