BMW Seria 5 viti 2006, E zezë, 3.0L, 249000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne super gjendje ska nevoj per asgj. Navi i madh me harten e Europe; ; Baxha xham; ; Comfort, Sport, Sport +; ; Start/sto; ; Rimeso drur; ; Goma te rej; ; Letra te paguara per nje vi.... Fier
E shitur I diskutueshëm
Modeli: Seria 5 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 249000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
PA TAX LUKSI. MAKINA ESHTE SUPER FULL. TAVAN PANORAMA. TAPICERI LEKUR. SEDILJET ME NGTOHJE. NAVIGATOR DVD. SENSOR PARKIMI. LETRAT TE PAGUARA PER NJE VITE. MUNDSI NDRIMI. DHE FINANCIMIR ME KESTE MUJORE.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.