Njoftimet Premium

Shitja e BMW në Fier

. Ne gjendje supe. #per cdo difekt qe do konstatoni ju ul nga 300 euro Fier
8 400€
Shitet BMW 318 benzin gaz versioni Special editi. Makina eshte prodhim 2004 me impjant BRC te shenuar ne le. Eshte shume e paster si tapiceri dhe shume ekonomi. Ka goma te sapo nderruara. Fier
2 990€
I diskutueshëm
Bmw x6 motorr 3.5 - Naft Xdrive naft pa taks lluksi; Viti prodhimit 2009 me 135.000 Km Orgjinale; Sedile elektrike Individuale + ngrohje; Komanda - Marsha ne timon; Navi te madh Dvd kamer parkim. Fier
16 000€
I diskutueshëm
BMW X1 Xdrive 2.0d automatike viti 2011, km 186000, me tvsh te paguar, ardhur me. 21.06.2019 nga Siena Itali Fier
12 200€
Shitet Bmw x3 2.0d, viti 2008, km 202000, me tvsh te paguar, ardhur me. 06.11.2019 nga Siena Itali Fier
7 900€
Bmw X6, Viti 2009, 168Mij Kilometr. Fier
18 500€
BMW 120D Naft Viti 2008 Dokumentat deri 5 Nentor 2020. Makina eshte super ekonomike kilometra origjinale me te gjitha sherbimet e kryera ne kohen e duhur tek servis BMW FIE. Makina nuk ka asnj. Fier
7 500€
I diskutueshëm
Shitet bmw seria 3 gaz-benzin viti dhjetor 99 Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xheneri. Makina disponon 2 celsa, pilot automat, sensor shiu, hapja dhe mbyllja e xhamave me pult, perd. Fier
2 500€
Bmw X6 motorr 3.0 XD naft (pa taks lluksi) me 306 ps viti prodhimit 2011, xhama te zinj orgjinal, sedilje elektrike + ngrohje + ftohje, Kamer mbrapa, sensor parkimi, marsha ne timon, Navi, klima. Fier
1€
I diskutueshëm
Bmw seria 5 motorr 2987 naft nuk e kap takse lluksit 530 X_DRIVE 190mi klm me garanci te bmw (sistemi amurtizimit motorrit dhe kamjos me perzgjedhj (co p. comfo. comfort + spo. sport + )kamj. Fier
17 500€
I diskutueshëm
Sapo ardhur Ne Shqiperi X5 3.0 Benzin ideal per imjant gazi 160 kilometra originale me garanci te bmw viti 2009 Me dogan Te Paguar Jo taks Luksi Ne Gjendje Super goma te reja sallon bezhe panora. Fier
9 800€
Okazion Shitet X5 viti 2013, 3.5d naft e sapoardhur nga jasht ne super gjendje, full opsion; Makina disponon fenera led, stopa led, tavan panoramik xhami me hapje, sallon ngjyr tulle shum. Fier
14 900€
Fier; Shitet makina bmw 528i vtm benzin e sapo ardhur nga amerika pa doga. Spo ben shume qe ka ardhur dhe eshte ne super gjendje si nga ana xhenerike dhe motorrik. Nuk ka asnje difek. Makin. Fier
9 700€
Shitet Bemw Seria 5 Motor 2.5 Nafte Automat Sallon Shum I Paster Meshin Sensor Para Mrap. Makina Esht Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike Dhe Xhenerik. Mundesi Nderrim. me nderrim ka cmim tjeter Fier
4 700€
BMW X5 Full, Xdrive35d viti 2011 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Ndezje Start/Sto. Kambio automatike/Tiptronic, ngjyra e bardhe, Kamera 360 grade, Kilometrat i Tregon n. Fier
14 000€
Shitet Bmw 2.0 Diesel 181 hp shum e mbajt dhe shum e shpejt super gjendje e gatshme per cdo lloj prove Fier
13 000€
I diskutueshëm
Shitet BMW X5, xdrive35d viti 2012 e sapo ardhur nga US. Motorri 3.0 Nafte (pa takse lluksi. Kambio automatike, ngjyra e bardhe, sensore parkimi origjinale, kompjuter bordi, xhama te zinj. Fier
16 900€
Viti: 2008; ; Kilometrazhi: 171000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Fier
25 000€
I diskutueshëm
shitet x5 2007 naft super gjendje dhe super okazion 13.500 euro mundesi nderrimi viber dhe whatsap. kontakt Fier
E shitur
Bmv 730 Diesel super full, Viti 2010Look M 2012, Perfomanc, 2200 mij originale, Makina esht ne gjendje perfekte motorrike d. Xhenerike, Makines sapo j. ber te gjitha sherbimet tek Porch. Fier
E shitur

Shitja e BMW në qytete të tjera