Audi Q7 viti 2010, Kafe, 3.0L, 168000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A3; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 TDI Naf; 219 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Abs/Esp/Airb; Klimatron; Radio CD Audi conce; Xhama elektr.. Fier
Audi A3 SportBack 1.9 T; Cel do dit ora 10: 00-20: 00. Jo ndrrim; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 1.9 Naf; 140 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Klimatronik 2 zo; Sedilje me ngroh; Disq. Fier
Shitet audi A3, viti 2000, nafte 1.9 t ) ne gjendje te mir me te gjitha sherbimet t bera Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
17 900€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113297
Modeli: Q7 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 168000 km
Ngjyra: Kafe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
ABS ESP Airbags 
Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRRI.; Me dogan t pagua.; Viti 2010; Motor 3.0 TD.; 168 mij K.; Kambjo Automatik.; Sallon lkur origjina.; Tavan Panorami.; Klimatronik 4 zon.; Drita LE.; Drita Xeno.; Drita Aut.; Kamer.; Navigato.; Sistem Audio BOS.; Radio CD Audi multimedi.; Disqe alumin.; Sedilje me ngrohj.; Sedilje elektrik.; Timon multifunksiona.; Xhama t errt nga fabrik.; Pasqua elektrik.; Shina n tava.; Kompjuter bord.; Cruise contro.; Drita Mjegull.; Sensor Parkim.; Xhama elektri.; Abs/Airbag/Esp et.; Facebook; Instagram Master_Auto_Fier Master Auto Fier R. Leonardo Murialdo 12, 9301Fier Albania "Hotel Dashamir" Facebook-Instagram Master_Auto_Fier; automasterfier@gmai. com;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.