Audi Q5 viti 2015, E kuqe, 3.0L, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi S4 3.0t benzin i vitit 2010 me 150.000km orgjinale, kamio automatike, sallon te zi me te kuq, baxha xhami, dritat full led, sensor parkimi e. super makin e shpejt dhe e sigurt ne rrug. Fier
Shitet Audi A3 2, 0 TDI Ambiente Klimatronik 6-Marsha Pipa parkimi Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike ESP ASR ABS disqe alumin me goma te reja liber sherbimi dhe kontroll teknik TV ne Gjermani K. Fier
Audi Q5 QUATTRO 2000mish naft super full makina panorama marsha timon F1 klima kamera parkimi + sensor nga fabrika dritat kseno bikseno + full LED fenerat me pika sallon bezh brenda super i paste. Fier
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Nentor 2008; Kamio automatike; 2 celsa; Ne gjendje perfekte; Gati per targa Fier
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kamio automatike; Fenera dhe stopa me led; Navigator; Aux; Sedilje me ngrohje; Sensor parkimi para e mbrapa; Pilot automat; 3 celsa. Fier
24 500€
Telefoni:
00355695434184
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1635
Modeli: Q5 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: E kuqe 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Super Audi Q5- 3.0 TDI Quattro-S-Line Fabrike-; Viti prodhimit 2015-; Tavan Xhami Panoramike- ; Xhama te zinje orgjinal; sensor parkimi fabrike.; Klima para mbrapa me ekran ; Komanda plus marsha ne timon F1; ,bagazhjer,usb,Bluetooth,; E shume opsjone te tjera.; Me dogane te paguar-; Makina eshte pothuajse si e re-; Cmimi 27500 euro-; Cel:0695434184-

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.