Audi Q5 viti 2010, E zezë, 2.0L, 187000km

Njoftime të ngjashme

Makina esht super full, shum e shpejte dhe e sigurt ne rrug, Sapo ka ardhur nga jasht; ; Makina disponon shum opsione te ketij modeli:; BlindSpota ne pasqyr (parandalojn parakalimin e gabua); Fener. Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
Shitet audi a4 cabriolet 2.5 tdi 164 hp i vitit 2004 makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi shitet per arsye emgrim. Fier
Super okazion blu e erret quatro Fier
10 800€ I diskutueshëm
Shtuar: 12 janar 2022, numri: 114445
Modeli: Q5 
Viti: 2010 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 187000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.