Audi A7 viti 2021, Blu, 3.0L, 229000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar, makina eshte me full opsione, serdiljet me ngrohje-ftohje, makina eshte ne gjendje super dhe esht shum e paster okazio. Fier
Audi A7 viti 2011, Automatik, Gri, 194300 km Fier
Ne gjendje shume te mire goma te reja vaj i nderruar xhama te zinj me certifikat navigator me letra te paguara per 1 vi. Fier
Audi A4 2012, 2.0 Benzin; Kambio Automat; Pranon Impiant Gazi; Gjendje shkelqyer motorike Dhe Xherike; Sherbime Te Sapo Kryera Vaj Motori & Kambio; Full Opsio. Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
16 990€
Shtuar: 5 tetor 2021, numri: 114264
Modeli: A7 
Viti: 2021 
Kilometrazhi: 229000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Makina esht super full, shum e shpejte dhe e sigurt ne rrug, Sapo ka ardhur nga jasht
Makina disponon shum opsione te ketij modeli:
BlindSpota ne pasqyr (parandalojn parakalimin e gabuar)
Fenera full led inteligent light (kthehen sipas ktheses)
Stopa Led
Marsha F1 +/- ne timon
Baxho xhami me hapje
Sensor parkimi
Ngjyra shum e vecante (blu e zene)
Pilot automatik
Keyless Go (hapet, mbyllet dhe ndizet me gisht me cels ne xhep)
Start/Stop (ndizet me buton)
Sendilje me ngrohje para dhe mrapa
Sendilje me memorje
Sendilje me fryrje/shfryrje
Klima bizonale me 4 zona
Sistemi audio BOSSE
Timon me ngrohje
Timon me memorje
Pasqyra antiverbuse
Pasqyra me palosje
Pasqyra me memorje
Auto Hold
Interiori brenda me drita led
Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton
Navigator me hapje
Bloutouth, USB, AUX, MP3 etj
Disqe 20 orgjinal
Goma Continental
Dhe shum opsione te tjera
Makina sapo ka ardhur nga jasht, ne super gjendje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.