Audi A7 viti 2011, Gri, 194300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire goma te reja vaj i nderruar xhama te zinj me certifikat navigator me letra te paguara per 1 vi. Fier
Audi A4 2012, 2.0 Benzin; Kambio Automat; Pranon Impiant Gazi; Gjendje shkelqyer motorike Dhe Xherike; Sherbime Te Sapo Kryera Vaj Motori & Kambio; Full Opsio. Fier
Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike; ; Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 + /- ET; ; Dokumente Deri Ne tetor 2021 Fier
Xhama Te Zinj Te Certifikuar; ; Ndezje Me Buton Start & Stop; ; Baxho; ; Sedilje Me Memorje Para & Mrapa + Ngroheje Para & Mbrapa; ; Super Gjendje Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
20 000€
Shtuar: 4 shkurt 2021, numri: 113914
Modeli: A7 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 194300 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Audi A7 viti 2011, Automatik, Gri, 194300 km

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.