Audi A6 viti 2012, E bardhë, 3.0L, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Nentor 2008; Kamio automatike; 2 celsa; Ne gjendje perfekte; Gati per targa Fier
Audi A4 2.0TDI; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Kamio automatike; Fenera dhe stopa me led; Navigator; Aux; Sedilje me ngrohje; Sensor parkimi para e mbrapa; Pilot automat; 3 celsa. Fier
Audi A3 2.0TDi; I sapoardhur nga Italia; Me dogane te paguar; Viti 2009; S Line; Kamio automatike; Marsha ne timon F1; 2 Celsa; Perfekt; Gati per targa Fier
Shitet Audi A4, motorr 2.0 naft quattro, viti 2008 super gjendje me sherbime te kryera e sapo ardhur nga italia me dogan te pagua. Makina sht e gatshme pr do lloj prove apo kontrolli nga an. Fier
me doga. taggtigua. lapto. vetur. pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI, CHEVORLET, CITROEN, DACIA, , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, arsen VECTRA, HYUNDAY, JEEP, KIA. Fier
18 700€
Telefoni:
355694049449
Shtuar: 31 tetor 2019, numri: 2900
Modeli: A6 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
SHITET AUDI A6 3.0 Quattro- Diesel (245p) Panorama- Viti 2012- Automatik 7M!; Full Full Full Opsion!; I sapo ardhur nga Gjermania me dogan te pagua. Me liber servisi dhe te gjitha sherbimet e bera ne koh. Cmimi 18.700 Euro i diskutushem ose mundesi nderrim; Tel: 0694049449;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.