Audi A6 viti 2000, Blu, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet audi A3, viti 2000, nafte 1.9 t ) ne gjendje te mir me te gjitha sherbimet t bera Fier
Makina eshte ne gjendje shum te mire 2.5 naft Fier
SHITET AUDI NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE VIZUA. MAKINA RRI NE GARAZH DHE NUK PERDORET; TE TELEFONOJNE TE INTERESUAR SERIO Fier
Shitet audi a4 cabriolet 2.5 tdi 164 hp i vitit 2004 makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi shitet per arsye emgrim. Fier
Cel do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drita L; Drit. Fier
1 500€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96065
Modeli: A6 
Viti: 2000 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Timoni: Majtas 
Super okazion blu e erret quatro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.