Audi A4 viti 2012, E zezë, 2.0L, 171000km

Njoftime të ngjashme

Makina esht super full, shum e shpejte dhe e sigurt ne rrug, Sapo ka ardhur nga jasht; ; Makina disponon shum opsione te ketij modeli:; BlindSpota ne pasqyr (parandalojn parakalimin e gabua); Fener. Fier
E shitur
Modeli: A4 
Viti: 2012 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 171000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Audi A4 2012, 2.0 Benzin; Kambio Automat; Pranon Impiant Gazi; Gjendje shkelqyer motorike Dhe Xherike; Sherbime Te Sapo Kryera Vaj Motori & Kambio; Full Opsion.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.