Audi A4 viti 2008, E zezë, 2.0L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xhama Te Zinj Te Certifikuar; ; Ndezje Me Buton Start & Stop; ; Baxho; ; Sedilje Me Memorje Para & Mrapa + Ngroheje Para & Mbrapa; ; Super Gjendje Fier
Makina eshte ne gjendje shume te mir. Fier
Audi Q7 quattro; do dit ora 10: 00-20: 00; JO NDRR; Me dogan t pagu; Viti 2010; Motor 3.0 T; 168 mij; Kambjo Automati; Sallon lkur origjin; Tavan Panoram; Klimatronik 4 zo; Drit. Fier
Audi A3; Cel do dit ora 10: 00-20: 00; Me dogan t pagu; Viti 2005; Motor 2.0 TDI Naf; 219 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Abs/Esp/Airb; Klimatron; Radio CD Audi conce; Xhama elektr.. Fier
Audi A3 SportBack 1.9 T; Cel do dit ora 10: 00-20: 00. Jo ndrrim; Me dogan t pagu; Viti 2007; Motor 1.9 Naf; 140 mij; Kambjo manuale 6 + 1; Klimatronik 2 zo; Sedilje me ngroh; Disq. Fier
8 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 nëntor 2020, numri: 113636
Modeli: A4 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Super Gjendje Estetike Dhe Xhenerike
Xhama te Zinj Te Certifikuar Goma Te Reja Navi Madh Marsha Ne Timon F1 +/- ETJ.
Dokumente Deri Ne tetor 2021

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.